Nasze psy - Our males

Reproduktory - Active Stud Dogs

   
Thor-Dare-to-Dream-Illa-Kuvianartok-head sign BISP Mł.Zw.Klubu 16 Zw.Klubu 17 Mł.Ch PL CH PL DARE TO DREAM Illa Kuvianartok FCI  Mały Dzwoneczek, który nie spieszył się z przyjściem na świat. Niepozorny malamucik, który piękniał z dnia na dzień. Jest w nim coś magicznego; każdy, kto go zobaczy, nie może od niego oderwać wzroku. Doskonale zapowiadający się malamut o mocnej kości, pięknej głowie, doskonałym harmonijnym, sprężystym ruchu a przy tym wielki pieszczoch o najłagodniejszym charakterze. Czytaj więcej..

 

 

 

 

 

 

 

 

Na emeryturze - Retired

 

 

cochise1 JCH PL CH PL REMEMBERED COCHISE Illa Kuvianartok FCI Cochise to piękny, o imponującej postawie i wspaniałym charakterze malamut. Urodził się w naszym pierwszym miocie i od razu podbił nasze serca. Radosny, pogodny, uważny, uwielbia nasze towarzystwo a my jego. Patrzyliśmy jak z małego, pięknego szczenięcia przeobraża się w dorosłego, lekkiego w ruchu samca. W tym potężnym ciele mieszka duch o gołębim sercu. Czytaj więcej...
   
brave1

BISS, Multi CH APPANACHI'S BRAVEHEART Lupus Austriae   Brave to wspaniały i świetnie sprawdzający się malamut. W jego żyłach płynie krew Zwycięzców Świata - ROYAL STAR del Biagio i APPANACHI Austrian Wolf. Mimo swojego młodego wieku - niespełna czterech lat - dał się poznać jako doskonały pies wystawowy, zdobywając nie tylko liczne tytuły CAC i CACIB ale startując w klasie pośredniej sięgnął dwukrotnie po BOS, BOB i prestiżowy tytuł BISS - na Specjalistycznej Wystawie Klubowej w Niemczech! Brave jest równocześnie wyśmienitym psem zaprzęgowym.. Czytaj więcej..